Tworzenie stron WWW

 

Posiadanie własnej witryny internetowej, to praktycznie standard. Każda firmy powinna mieć chociaż prostą wizytówkę internetową. Strona WWW to nie tylko miejsce, gdzie możemy umieścić informacje o naszej firmie, jej usługach i produktach, witryna internetowa to również centralne miejsce marketingu w internecie.

Konta na serwisach społecznościowy, reklamy, artykuły, blog, wyszukiwarki są przydatne do ,,pozyskania internautów", ale gdzieś Ci internauci muszą być ,,przekierowani", aby poznać naszą ofertę, zobaczyć dane kontaktowe, wysłać zapytanie. Własnie taką funkcję ma zazwyczaj internetowa wizytówka firmy.

Projekt strony WWW
Tworzenie stron WWW

Jaka powinna być strona WWW?

 

Elegancka, czytelna, szybko działająca, ale przede wszystkim musi poprawnie wyglądać na każdym urządzeniu, w którym możemy przeglądać internet.

Jeszcze kilka lat temu wystarczyło, żeby strona dobrze wyglądała i była czytelna dla kilku typowych monitorach komputerowych. Obecnie każda strona internetowa powinna być przystosowana to wszystkich możliwych urządzeń: komputerów, tabletów, smartphone-ów oraz do wszystkich rozdzielczości ekranu.

Już ponad 30% ruchu na stronach firmowych jest generowana przez użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych i liczba ta nieustannie rośnie. W Japonii już ponad 80% ,,konsumpcji treści internetowych" dokonuje się za pośrednictwem smartphone-ów oraz tabletów.

Klient (nie)nasz Pan!

 

Niektórzy projektanci stron zachwalają się sloganami w stylu ,,zrobimy dokładnie taką stronę,jakiej chce inwestor". My mamy inne podejście tego tematu!

Strona firmowa nie jest po to, aby podobała się projektantowi czy inwestorowi. Strona WWW ma DZIAŁAĆ! Ma podobać się klientom i ma sprawić, że firma która jest właścicielem jest witryny więcej zarabia - tylko tyle.

Nie tracimy czasu na przesuwanie loga firmy o milimetr w prawo, lub w lewo, aż Pan Prezes czy Pani Sekretarka będzie zadowolona - tworzymy strony skuteczne, bo wiemy jak to robić, robimy to od lat.

Jeśli potrzebujesz strony WWW, która ma myć centralnym miejscem promocji Twojej firmy w internecie z przyjemnością, szybko i profesjonalnie wykonamy taką stronę internetową!

Tworzenie stron WWW