Social Media Marketing

 

Media społecznościowe są potężnym medium nie tylko do komunikacji z klientami, ale również świetnym narzędziem mogącym pomóc w promocji marki i reklamie konkretnych produktów lub usług.

Poprawnie przeprowadzona kampania marketingowa w Social Mediach może skutecznie wspomóc SEM (marketing w wyszukiwarkach) poprzez przyspieszenie procesu budowania naturalnych linków do naszej witryny oraz zwiększenia ilości odwiedzin.

Kampanie reklamowe w Social Mediach bardzo dobrze wspierają reklamy typu PPC (Remarketing)

 

Social Media Marketing
Reklama na Facebooku

Facebook - idealne miejsce do promocji firmy!

Często za darmo (lub prawie za darmo), możemy skutecznie wypromować naszą firmę za pomocą Facebooka. Jak? To proste, wystarczy założyć fanpage firmy (lub produktu, usługi) i zamieszczać tam interesujące informacje - i tylko tyle! Reszta ,,zrobi" się sama! Tak właśnie działa Content Marketing!

 

Można jednak ,,zwiększyć zasięg" naszej promocji lub ją przyspieszyć inwestując pewne środki w zakup reklamy na portalach społecznościowych. Facebook wie o nas bardzo dużo: wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania (i przebywania), preferencje, hobby, znajomi, itd. Te dane można wykorzystać tworząc bardzo precyzyjne grupy odbiorców naszych reklam, zwiększając tym samy ich skuteczność oraz zmniejszając koszty.

Opracowanie strategii
Bazując na naszym doświadczeniu, po przeanalizowaniu mocnych stron firmy klienta, opracowujemy strategię optymalnej promocji w mediach społecznościowych.
Tworzenie i optymalizacja reklam
Uruchomienie kampanie reklamowej na Facebook-u jest proste, jednak optymalne skonfigurowanie profilu użytkowników, wykorzystanie remakretingu - to już sprawy bardziej skomplikowane i wymagające doświadczenia.
Facebook - prowadzenie profilu
Najlepsze rezultaty można osiągnąć łącząc specjalistyczną wiedzę konkretnej firmy, z naszym doświadczeniem w social mediach. Razem tworzymy treści które są nie tylko ciekawe, ale również skuteczne.